Şamdan Kiralama

Görselliğiyle ortamın havasını değiştiren ve farklı bir konsept yaratan şamdanlar, ev dekorasyonu için fazlaca kullanılıyor. Bunun yanında hemen hemen her türlü organizasyonda da masaların üzerinde şamdan görmek mümkün. Şamdan kiralama hizmeti ile tüm eğlencelerin daha şık olması hiç de zor değil.

Çiçeklerle bezenmiş bir şamdanın verdiği taze görüntü ile taşlı simgelerin olduğu şamdanın zarafeti farklı konseptlere hitap edecektir. Zevkli seçenekler arasından seçim yapmak oldukça zor olsa da gecenin anlamına yönelik bir tercih doğru olacaktır.

Şamdan Kiralama - Şamdan Modelleri
Şamdan Kiralama – Şamdan Modelleri

Şamdan Kiralama Nasıl Yapılır?

Özel günlerde her detayını kusursuz görünmesi beklenir. Bunun için belirli bir bütçe ayırmak gerekir. Organizasyon şirketlerinin başarıyla yürüttüğü kiralama hizmetiyle kutlama alanının ambiyansı bir anda değişir. Şamdan kiralama ile ilgili organizasyon firmalarının kampanyaları her detayı kapsıyor. Çiçekli, taşlı ya da pek çok malzemenin bir araya gelmesiyle yapılan farklı tasarımlar aydınlatma amacıyla kullanılan şamdanları çok başka bir yere taşıyor.

Öncelikle ne tür bir organizasyon için kullanılacağıyla ilgili bilgi vermek gerekiyor. Sonrasında konsept ve diğer düşünceler belirtildikten sonra en uygun şamdan modeli seçilebiliyor. Ekstra istenen parçalar dahil edilebiliyor ve farklı bir tarzın geceye yansıtılması sağlanabiliyor.

Şamdan Nerelerde Kullanılır?

Eskiye oranla çok daha şaşalı düzenlenen kına geceleri, düğün hazırlıkları, sünnet törenleri, doğum günü kutlamaları gibi pek çok özel gün için organizasyon şirketlerinin yardımına ihtiyaç duyuluyor. Zevkli ve sıra dışı fikirleri sunan şirketler istenilen konsepte uygun seçenekler sunuyor. Işıklandırma sisteminin en gösterişli halini kullanmak isteyen kişiler şamdan kiralama hizmetinden yararlanıyor ve en seçkin ortamlarda unutulmaz anlar yaşıyor.

Çeşitli aksesuarlarla renklendirilen şamdanları tekli, ikili, üç kollu ve dört kollu olarak görmek mümkün. Mumlarla tamamlanan bu özel parçalar ışık sisteminin loş havasına ortak olacak bir görüntüde oluyor. Masadaki davetlilerin gözlerini alamayacağı şekilde dizayn edilmiş her bir şamdan, gecenin büyüsünü yansıtıyor.

Kiralık Şamdan Neden Alınır?

Renk, materyal, konsept gibi kriterlere göre hazırlık yapan organizasyon firmaları davet sahibi kişilerin zevklerini ve hayallerini ortama yansıtıyor. Detayların verdiği gizli yansımayı şamdanların verdiği ışıkla sağlayan profesyonel kişiler, hayran bırakacak ortamlar sunabiliyor. Şamdan kiralama ile düzenlenen her etkinlikte farkını ortaya koymak mümkün oluyor. Şamdanların satın alınıp daha çok maliyet ayırmaktansa, zaten yeterince masraflı olan davet organizasyonlarını uygun fiyatta kiralamak daha mantıklı geliyor. Eklenen her bir detay her ne kadar daha özel ve farklı yapsa da maliyet açısından da ekleme olduğu unutulmamalıdır.

Şamdan Kiralama Ne İşe Yarar?

Her türlü organizasyon için süsleme ürünlerini kiralayan yerler, yapılacak davetlerde uygun bir bütçeyle ayrılmayı sağlıyor. Özellikle şamdan kiralama gibi gösterişli ve fazla adetli detayların daha uygun fiyatlarla geceyi bitirmeyi sağlıyor. Aydınlatma sistemi olarak kullanılmasının yanında, eklenen bazı süslemelerle en özel parça haline gelen şamdanları kiralamak avantajlı bir seçenek oluyor.

Şamdan Kiralama Fırsatları Neler?

Şık bir davetin vazgeçilmezi suplalar, şamdanlar, mumlar ve çiçekler aslında oldukça maliyetli olabiliyor. Genellikle masa ve kişi sayısı baz alınarak siparişi verilen tüm bu detaylar sonuç olarak yüksek meblağlara çıkabiliyor. Kiralama şirketleri de bu aşamada devreye giriyor ve bu zorluktan kurtararak gecenin eksiksiz geçmesine ortak oluyor.

Yapılan etkinliğin ne tür bir ambiyansla geçmesi isteniyorsa buna uygun tasarımlarla hazırlanan şamdanlar, farklı materyallerden ve renklerden oluşabiliyor. Yükü hafifletmek adına pek çok fırsat sunuluyor ve bütçeye uygun seçenekler çıkartılıyor.

Şamdan Kiralama Fiyatları 

Özel geceler için satın alınan pek çok eşya ne yazık ki sonrasında kullanılmıyor. Tek bir güne yapılan masraf ve emek kişiyi oldukça yoruyor. Böyle bir durum yaşamamak için şamdan kiralama fırsatlarını değerlendirmeli ve davete eşlik eden bu parçaları en verimli şekilde kullanmalı. Oldukça yüksek rakamlara çıkan süsleme detaylarını daha uygun fiyatta kullanabilmek için kiralama hizmetlerinin tüm ekipmanları araştırılmalı.

Kiralama işlerinin fazla talep görmesiyle daha fazla seçenek sunulması için çalışmalar yapan organizasyoncular, daha özel parçaları bir araya getirerek görülmemiş şamdan modellerini ortaya çıkarabiliyor. Ayrıca bunlar için farklı kampanyalar düzenlenebiliyor. Tüm süsleme ekipmanlarıyla ilgili yıllardır başarıyla hizmet veren firmamız pek çok avantajlı seçenekle sizleri bekliyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.