Supla ve Şamdan Kiralama 

En özel gün ve geceler için birbirinden özel masa dekorasyonları ve masa süsleme konusunda adeta birer sanat eseri. Firmamız, özel programlarınız için cam vazoda şamdan çeşitlerine, supladan masa örtüleri ve diğer dekorasyon ürünlerine kadar geniş ürün yelpazesi ile supla ve şamdan kiralama fırsatı veriyor. Firmamız mutfak, masa ve benzeri dekorasyon işlemlerinde yılların tecrübesi ile çok özel ürünleri hizmetinize sunuyor.

Masa sandalye dekorasyonu ve masa sandalye kiralama, düzenlemek istediğiniz etkinlikler için en önemli ekipmanlardır. Sadece masa sandalye dekorasyon hizmeti değil masa sandalye kiralama hizmeti de veriyoruz. Muhteşem bir masa hayal ediyorsanız, supla ve şamdan kiralama dahil A’dan Z’ye ihtiyaç duyabileceğiniz malzemeleri teslimat ve montaj dahil olmak üzere firmamızdan tedarik edebilirsiniz. Porselen servis tabağı, çatal bıçak takımı, çatal bıçak takımı, bardaklar, elektrikli çay makinesi, birbirinden özel şamdan ve sula ve daha aklınıza gelebilecek her şey uygun fiyatlarla kiralanır.

Supla Nedir?

En güzel Supla modelleri ile siz de birbirinden değerli sofralar tasarlayabilirsiniz. Suplalar yani bardak altlıkları uzun yıllar önce sadece özel davetlerde ve özel sofralarda kullanılırken, günümüzde hemen hemen tüm sofraları güzelleştirerek sofraları dolduran çok popüler ürünlerdir. Fransızca supla kelimesi tabağın altı anlamına gelir. Siz de özel davetleriniz için supla ve şamdan kiralama en kaliteli ve uygun fiyatlarla firmamızdan alabilirsiniz. Günümüzde özel davetler, düğünler, nişan merasimleri, yemekli toplantılar ve daha pek çok programlar için kusursuz masa dekorasyonları yapılıyor. Kusursuz dekorasyonlar için de supla ve şamdanlar büyük önem kazanıyor.

 

Supla ve Şamdan Kiralama - Supla Modelli
Supla ve Şamdan Kiralama 

Supla Ne İşe Yarar?

Davetlerde ve yemekli programlarda ilk tabaklar servise alınırken misafirlerin masa ve önü boş görünmemesi için kullanılır. Tabağın altına yemek döküldüğünde masa ve yatak takımlarının kirlenmesini önlemek için de kullanılır. Ayrıca davet sofralarının vazgeçilmezi olan çorba, sofralara zarif, şık ve modern bir görünüm kazandırıyor. Suplanın temel amacı, her şeyden önce beyaz ve düz tabaklara renk katmaktır. Ayrıca suplalar, masadaki bireylerin sınırlarını belirleyen çizgilerdir. Yemek sırasına göre başlangıçlar, ana yemek, tatlılar kendi servis tabakları ile misafirlerin sofralarına yerleştirilir.

Yemek bitmeden supla asla masadan kaldırılmamalıdır. Ayrıca yemek sırasında takviyenin limitleri aşılmamalıdır. Günümüzde geniş katılımlı davetler, özel programlar ve törenler için supla ve şamdan kiralama işlemleri yapılıyor. Tabak anlamına da gelen supla aslında masadaki kişinin ve misafirlerin sınırlarını belirlemek için kullanılır. Ayrıca sofralarınız için seçeceğiniz supla modellerinin sizin ya da sofra sahibinin karakterini ve zevkini yansıttığını da unutmayın.

Supla Nasıl Seçilir?

Supla seçimi de çok önemlidir. Supla ve şamdan kiralama işlemlerinde nelere dikkat edilir bunu da bilmelisiniz. Sizin ve masanızın karakterini tamamen supla ortaya çıkartır. Örneğin masanızın rengi yemek masası, nevresim ve peçete ile uyumlu veya zıt renklerde olabilir. Örneğin metalik gümüş içi boş renklerin birçok stil, konsept, sofra takımı ve masa örtüsü ile uyumlu olduğunu söyleyelim. Ayrıca beyaz bir çatal bıçak takımınız varsa, altın kaplama kulplu çatal bıçak takımı veya altın cam bardaklar örneğin altın renkli bir supla tercih edebilirsiniz. Kiralama hizmeti ile alacağınız en güzel supla ve en şık şamdanlar sonranızın estetiğini ve muhteşem görünümünü sağlayacak.

Şamdan Nedir? Şamdan Ne İşe Yarar?

Bir zamanlar mum tutturmak için kullanılan ve dolayısıyla lamba ve avize işlevi gören şamdanlar, artık sadece dekorasyon amaçlı evlerimizde ve özel salonlarda bulunuyor. Doğru kullanılırsa şamdanlar bir salonu dekore etmek için çok faydalı olabilir. Şamdan farklı şekillere sahiptir. Hepsinin içine bir mum konacak şekilde yapılmış bir ağızlığı vardır, böylece devrilmez. Normal bir mum genişliğinde olan bu ağız kısmına mumlar yerleştirilir.

Siz de özel programlarınız için supla ve şamdan kiralama hizmeti alabilirsiniz. Şamdan, eski çağlardan beri kullanılan bir mum aletidir. Yazılardan ve resimlerden eski Mısırlılar tarafından bile kullanıldığı anlaşılmaktadır. Şamdan kenarları, onun zarafetini, estetiğini gösterir. Günümüzde tek kollu ve çok kollu olarak tasarlanan şamdanlar tamamen zevkin eseri ve estetik anlayışından gelir. İrili ufaklı, uzun ya da kısa, birden fazla mum konulacak kolları olan ya da sade bir şamdanı siz de kiralayabilir ve en özel davetlerinizi daha da anlamlı yapabilirsiniz. En özel programlarınızı unutulmaz kılmak için en kaliteli hizmeti ve birbirinden özel ürünleri firmamızdan temin edebilirsiniz.

Formun Üstü

Formun Altı

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.